امروز پنج شنبه ۳ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۱ ق.ظ

آغاز ثبت‌نام ازدواج دانشجویی از فردا

ازدواج دانشجویی

ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی از 11 مهر ماه از طریق سامانه ثبت نام ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌ها آغاز می‌شود و به مدت 20 روز ادامه دارد.

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد مغان، متقاضیان مراسم ازدواج دانشجویی تا 30 مهر مهلت دارند از طریق سامانه ثبت‌نام ازدواج دانشجویی به نشانی http://ezdevaj.nahad.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

آن دسته از دانشجویانی می‌توانند در این دوره از مراسم ازدواج دانشجویی نام‌نویسی کنند که تاریخ عقد آنان از یک مهر 93 تا یک مهر 94 باشد و در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند، باید فقط یکی از آنها به عنوان داوطلب اصلی ثبت‌نام کند.

دانشجویان پس از ثبت‌نام باید مدارک لازم را (رونوشت و اصل عقدنامه، شناسنامه، کارت ملی و کارت دانشجویی خود) برای تائید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتر استانی مربوط ارائه دهد. همچنین دفاتر نهاد نیز باید حداکثر یک هفته پس از دریافت مدارک هر داوطلب، نسبت به تعیین تکلیف در خصوص تائید یا رد ثبت نام در سایت اقدام کنند.

به دانشجویان ثبت‌نامی امسال سه بسته آموزشی به شرح ذیل تعلق خواهد گرفت که بسته شماره یک قبل از اعزام به سفر مشهد مقدس و از طریق مرکز آموزش مجازی نهاد، بسته شماره 2 در زمان حضور در مشهد مقدس و درقالب کارگاه‌های آموزشی و بسته شماره 3 پس از پایان سفر و از طریق مرکز آموزش مجازی نهاد ارائه می‌شود.

کلمات کلیدی : ،،،
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۱۴ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 2091 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۷۱۱۱۱۱۴۴۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس