امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۰ ب.ظ

آیین افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان به همت نمایندگی نهاد رهبری دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان، دکتر اکبر جعفری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در آیین افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید ضمن خیرمقدم گویی به اساتید و مدعوین گفت : ایجاد فضای معنوی در راستای تربیت و خودسازی اساتید، ارتقای سطح اخلاقی، فکری و اعتقادی اساتید، افزایش بصیرت دینی و قرآنی از اهداف برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید است.

DSC02097

وی افزود: ضیافت اندیشه طرحی برای اندیشه‎ورزی اساتید است و رشد و باروری با اجرای این برنامه محقق می‎شود و اساتید دانشگاهی طبق یک برنامه مدون با مباحث مختلف فرهنگی، سیاسی و مذهبی آشنا می‎شوند.

در ادامه حجت الاسلام دکتر واحدی زاده مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه هم اندیشی اساتید دانشگاهها در موضوعات فرهنگی و سیاسی یکی از مهمترین برنامه های نهاد است تصریح کرد: برگزاری چنین دوره هایی در موفقیت اساتید برای تاثیر گذاری بیشتر و بهتر بر روی دانشجویان مثبت ارزیابی شده  و تشکیل چنین دوره هایی را در بهره گیری اساتید از فرامین مقدس اسلام و به کارگیری آن در کلاسهای درس را باعث پیشرفت کاری اساتید خواهد شد.

واحدی زاده گفت: در این دوره ۲ موضوع اندیشه سیاسی و اخلاق حرفه ای تدریس خواهد شد،که سعی کرده ایم با هماهنگی دفتر هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از اساتید برجسته کشوری در محور های مذکور (اندیشه سیاسی-دکتر علی شیرخوانی و اخلاق حرفه ای-حجت الاسلام دکتر میر هاشمی) در طرح ضیافت اندیشه اساتید دعوت بعمل آوریم.

DSC02107

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری افزود: در این ۴ روز علاوه بر برنامه های آموزشی که ارائه خواهد شد، برنامه های فرهنگی مناسبی نیز برای اساتید محترم در نظر گرفته شده است که از مهم ترین این برنامه ها نشست هم اندیشی سبک زندگی ، کارگاه جریان شناسی سلفی گری(داعش) ،سخنرانی،پرسش و پاسخ،دیدار با امام جمعه شهرستان و علما ،برنامه های ورزشی و تفریحی خواهد بود.

کلمات کلیدی : ،،،،،،،،
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۳۸ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1551 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۶۰۸۱۱۳۸۰۶

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس