امروز چهارشنبه ۲۷ دی سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۰۱ ق.ظ

از کارمند نمونه واحد پارس آباد تجلیل شد

در راستای تکریم مقام کارمند و ایجاد انگیزه و فضای شاد و پویا در بین کارمندان، مراسم جهت تجلیل از کارمند نمونه، با حضور هیأت رئیسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان در محل نمازخانه واحد برگزار گردید.

در این مراسم دکتر اکبر جعفری ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان واحد در جهت پیشبرد اهداف علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه گفت: تلاش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در مقایسه با سایر دانشگاهها ستودنی است.

وی افزود: همه کارمندان این واحد دانشگاهی نمونه هستند چرا که در سه سال گذشته موفقیتهای چشمگیر دانشگاه هم در تصویب 14 رشته کارشناسی ارشد ، 2 رشته در مقطع دکتری، 5 رشته کاردانی و 4 رشته در مقطع کارشناسی ، تصویب ایجاد واحد بین الملل در این دانشگاه ، نهایی شدن تصویب رشته های پرستاری و مامایی، برگزاری برنامه های فرهنگی، شرکت گسترده در مراسمات ملی و مذهبی و دیگر برنامه ها که منجر گردید این واحد در بین واحد های متوسط کشور رتبه برتر کشوری دانشگاه آزاد اسلامی را کسب کند همه در سایه تلاش همکاران و کارکنان واحد بوده است.

در این مراسم از هدایت گنجی بعنوان کارمند نمونه واحد با اهداء هدیه و لوح تقدیر تجلیل شد. انتخاب کارمند نمونه با در نظر گرفتن شاخص های مربوطه توسط کمیته منتخب واحد متشکل از معاونت ها و مدیران واحد صورت گرفت.

 ava 012

کلمات کلیدی : ،،،
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۶ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1853 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۹۰۷۱۵۵۶۲۷

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس