امروز پنج شنبه ۳ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۶ ب.ظ

دیدار با فرماندهی سپاه پارس آباد/ نشست سیاسی بمناسبت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس

شاهی فرمانده سپاه پارس آباد:

ایران در تولید علم جزو برترین های دنیاست/ برای تامین امنیت  باید فراتر از مرزهای کشور اقدام کنیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان، به مناسبت سالروز شکست تاریخی حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس و تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارکنان، بسیج اساتید و بسیج دانشجویی واحد پارس آباد مغان و آموزشکده سما پارس آباد با فرماندهی سپاه شهرستان در محل حسینیه ناحیه مقاومت پارس اباد دیدار کردند.

سرگرد مطلب شاهی فرمانده سپاه پارس آباد با اعلام اینکه ایران اسلامی به تولید علم و پژوهش توسط دانشگاهیان و دانشمندان نیاز دارد اظهار کرد: ایران در تولید علم جزو برترینهای دنیاست و در دنیا با کشورهای تراز اول عرض اندام می کند .

وی با شاره به دسیسه ها و برنامه ریزیهای دشمنان در جهت عدم پیشرفت ایران در تمامی حوزه های علمی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی و سیاسی گفت: ایران اسلامی بعد از انقلاب برای ثبات و تامین امنیت و پیشرفت کشور بهای سنگینی پرداخته است. 17 هزار شهید ترور خود سند محکمی بر این ادعاست.اساتید و دانشجویان بسیجی باید در حفظ و دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب تلاش کنند.

شاهی با اشاره به کمک های مستشاری ایران در عراق و سوریه گفت: ایران اسلامی برای حفاظت از کشور و دستاوردهای انقلاب و دفاع از اسلام، حد و مرزی نمیشناسد. ما برای تامین امنیت و شناساندن انقلاب اسلامی باید فراتر از مرزهای کشور اقدام کنیم. چه بسا اگر در عراق و سوریه حضور مستشاری نداشتیم باید با گروه تروریستی داعش که دست پروده آمریکا و برخی کشورهای عربی است در مرزهای کشور برای دفاع از حریم خود می جنگیدیم.

فرمانده سپاه پارس آباد افزود: درست است که در کشور مشکلاتی هست ولی مطمئناً با تحقق و عمل نمودن به منویات مقام معظم رهبری و اتحاد و همدلی می توان بر مشکلات غلبه کرد. اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای برون رفت از مشکلات اقتصادی است که باید همه مردم دست بکار شوند و دانشگاهیان با ارائه ایده ها و طرح های کاربردی دولت و کشور را همراهی کنند.

سرگرد شاهی با توجه به برنامه ریزیهای دشمنان علیه ایران، راه مقابله را بصیرت عنوان کرد و گفت: راه مقابله با دشمنان و توطئه های آنان دفاع از نیروهای ارزشی، انقلابی و ولایی است. امروز کشور به بصیرت و همدلی نیاز دارد و همگان باید در این جهت قدمهای مثبتی بردارند.

در ادامه دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس واحد پارس آباد مغان گزارشی از اقدامات علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه ارائه داد و افزود: مسئله اقتصاد مقاومتی جزو رئوس برنامه های دانشگاه ازاد اسلامی قرار گرفته است که با طرح هایی همچون شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی دانشگاه ازاد اسلامی تلاش میکند تا نقش مهمی در تحقق منویات مقام معظم رهبری ایفا نماید.

جعفری گفت: ایجاد چندین هزار شغل مستقیم و غیر مستقیم در دانشگاه آزاد اسلامی نشان از توجه ویژه این دانشگاه مردمی به اقتصاد و معیشت مردم ولایت مدار ایران دارد.

همچنین وی یکی از اهداف جضور کارکنان، اساتید . دانشجویان را تجدید میثاق با مقام معظم رهبری و شهدا اعلام و گفت: وظیفه شرعی و ملی ما دانشگاهیان است تا در کنار سایر عزیزان و هموطنان برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال ” اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” بیش از پیش تلاش و اقدام نماییم.

 

Picture 082

Picture 079

Picture 069Picture 070 Picture 072  Picture 080 Picture 088 Picture 090 Picture 085Picture 066Picture 096

کلمات کلیدی :
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۱ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1810 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۲۰۶۱۴۳۱۳۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس