امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۵۶ ب.ظ

با تصویب 8 رشته دیگر تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد واحد پارس‌آباد به 12 رسید/ تلاش برای تصویب رشته‌های پرستاری و مامایی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس‌آباد مغان گفت: با تصویب 8 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد برای این واحد دانشگاهی، تعداد رشته‌های ارشد این دانشگاه به 12 رشته رسید.

 دکتر اکبر جعفری شاعرلر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با اعلام اینکه اکنون امکان انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون ۹۵-۹۴ وجود دارد اظهار کرد: رشته‌های حسابداری، مدیریت اجرایی، مدیریت دولتی-مالی، مدیریت بازرگانی-مالی، مشاوره و راهنمایی، عمران-سازه‌های هیدرولیکی، عمران-مدیریت منابع آب، کشاورزی-زراعت، زبان و ادبیات فارسی و علوم اجتماعی – جامعه شناسی در سایت مرکز آزمون دانشگاه به آدرس www.azmoon.org ثبت شده که داوطلبان می‌توانند تا مهلت تعیین شده ۹۴/۰۷/۱۱ به سایت مراجعه و رشته مورد علاقه خود را در این مرحله انتخاب کنند.

وی با توجه به اینکه آموزش رکن اصلی دانشگاه‌هاست گفت: در زمان انتصاب اینجانب به سمت سرپرستی واحد پارس آباد، با توجه به اینکه این واحد دانشگاهی حتی یک رشته در مقطع ارشد نداشت بنده قول گسترش تحصیلات تکمیلی و افزایش رشته‌های مورد نیاز شهرستان و رشد کمی و کیفی آموزش را به مردم شریف شهرستان دادم و اکنون خوشحالم که به کمک همکارانمان بدون حاشیه پردازی 12 رشته در مقطع کارشناسی ارشد ۴ رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته مورد نیاز و ۶ رشته در مقطع کاردانی را برای واحد پارس آباد مغان به تصویب برسانم.

جعفری از تلاش برای تصویب رشته‌های پرستاری و مامایی خبر داد و بیان کرد: همه مراحل تصویب رشته‌های پرستاری و مامایی گذشته که به حول و قوه الهی و توجه مرکز آزمون، شورای گسترش رشته دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم در یکی دو ماه اخیر این مژده را نیز به مردم شریف مغان و استان خواهیم داد

سرپرست واحد پارس‌آباد با توجه به تصویب واحد بین‌الملل برای این دانشگاه افزود: بعد از تبدیل این واحد دانشگاهی به واحد بین‌الملل شهرستان پارس آباد مغان، شاهد تغییرات جدی در عرصه آموزش و پژوهش و حتی اقتصاد شهرستان خواهیم بود.

وی از تلاش برای تصویب رشته‌های پرستاری و مامایی خبر داد و بیان کرد: همه مراحل تصویب رشته‌های پرستاری و مامایی گذشته که به حول و قوه الهی و توجه مرکز آزمون، شورای گسترش رشته دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم در یکی دو ماه اخیر این مژده را نیز به مردم شریف مغان و استان خواهیم داد.

جعفری از تمامی همکاران دانشگاه و مسئولان ارشد شهرستان و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و سازمان مرکزی قدردانی کرده و گفت: خداوند را شاکرم که در حد و اندازه خود توانستیم به کمک همکاران گام‌های بزرگی برای حوزه آموزش عالی شهرستان در ابعاد مختلف برداریم و در تلاشیم تا با کمک مسئولان بویژه حمایت‌های نماینده، امام جمعه و فرماندار شهرستان بیش از پیش شاهد شکوفایی و بالندگی مراکز آموزش عالی شهرستان به ویژه دانشگاه ازاد اسلامی پارس آباد که بزرگترین مجتمع آموزشی شهرستان هست باشیم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان یکی از شهرستان‌های مرزی استان اردبیل است که با 2500 دانشجو، 25 رشته در مقطع کاردانی، 32 رشته در مقطع کارشناسی و 12 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است.

رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد عبارتند از: رشته‌های حسابداری، مدیریت اجرایی، مدیریت دولتی-مالی، مدیریت بازرگانی-مالی، مشاوره و راهنمایی، عمران-سازه‌های هیدرولیکی، عمران-مدیریت منابع آب، کشاورزی-زراعت، زبان و ادبیات فارسی، مدیریت دولتی، روانشناسی بالینی و علوم اجتماعی – جامعه شناسی.

کلمات کلیدی :
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۵۶ ق.ظ             توسط : مدیریت سایت             بازدید : 2272 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۷۱۲۰۹۵۶۲۱

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس