امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۲ ب.ظ

برنامه های 9 دی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان در گرامیداشت روز 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، برنامه های متنوع فرهنگی در سطح واحد و شهرستان با حضور کارکنان، دانشجویان، اساتید اجرا کرد.

این برنامه ها با همکاری دفاتر روابط عمومی ، فرهنگ اسلامی، بسیج دانشجویی و بسیج اساتید با وحدت همدلی و حضور حداکثری دانشگاهیان در برنامه های مختلف واحد و برنامه های تهیه شده در سطح شهرستان بمناسبت 9 دی صورت گرفت.

دیدار با امام جمعه شهرستان و تجدید میثاق با آرمانهای رهبری

در این دیدار دکتر اکبر جعفری ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت 9 دی ، گزارشی از برنامه های فرهنگی و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی ارائه داد و افزود: دانشگاه ازاد اسلامی در عرصه فرهنگی نماد بارز وحدت و انسجام بوده و در همه ابعاد با اجرای منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف فرهنگی، علمی و پژوهشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق عمل کرده و پیشتاز بوده است.

همچنین جعفری با اشاره به اینکه برنامه های فرهنگی این دانشگاه بر پایه بسط فرهنگ اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است اظهار داشت: تشکل های دانشجویی و کانون های فرهنگی واحد در حوزه های مختلف فرهنگی هموراه در اشاعه حجاب و عفاف ، وحدت و نوع دوستی و دفاع از دستاوردهای نظام در بین دانشجویان و قشر جوان تلاش کرده اند.

در ادامه حجت الاسلام رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد مغان ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با اشاره به برنامه های موفق فرهنگی دانشگاه ازاد اسلامی ، از حضور کارکنان و اساتید دانشگاه در برنامه ها متونع فرهنگی شهرستان تقدیر کرد.

رشادی گفت: دانشگاه نقش تعیین کننده ای در جامعه دارد و در بیشتر نقاط جهان دانشگاهها مهمترین مرجع اصلی بشمار می رود و این یعنی نقش موثر دانشگاهها و دانشگاهیان در پیشبرد اهداف نظامها که باید آگاهانه و دلسوزانه مدیریت شود.

امام جمعه پارس اباد با بیان اینکه حوزه های مختلف دانشگاه هرچقدر پویا باشد شکوفاتر خواهد شد اظهار داشت: در کشورهای های جهان سرمایه گذاری عظیمی روی دانشگاهها صورت گرفته و از سوی دولتها دانشگاهها حمایت می شود و بهره نیز می برند.

وی از جمله سیاستهای دانشگاهها را جلب اعتماد دانشجو، ارزش به تفکرات دانشجو عنوان کرد و افزود: اعضای هیأت علمی دانشگاهها همیشه باید پویا باشند و با ایده های مناسب مدیریت دانشگاه را حمایت نمایند. مدیر به تنهایی نمی تواند هم مدیریت کند و تولیدگرا باشد. یک مدیر به ایده های نو و مشاورین متعهد و متخصص نیاز دارد و اساتید دانشگاهها بخصوص اعضای هیأت علمی خود را در کنار رئیس واحد قرار دهند و در جهت ارتقاء و رشد و توسعه دانشگاه همکاری نمایند.

حجت الاسلام رشادی گفت: دانشگاهها هم باید فرهنگ تولید نمایند و هم فرهنگ صادر نماید.راهکارهای کاربردی و قابل اجرا در خصوص فرهنگ حجاب و عفاف یکی از الزاماتی است که در دانشگاهها باید جستجو کرد و طرح اراده داد و پیاده کرد.

DSC_0007

DSC_0024

DSC_0023

DSC_0005

ava_03

در ادامه صبح دیروز هیأت رئیسه واحد به همراه گروهی از کارکنان، اساتید و دانشجویان با حضور در یادمان شهدای گمنام با نثار گل و فاتحه با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند

DSC_0029 DSC_0039

دایر کردن ایستگاه پزشکی به منظور کنترل فشار خون و قند خون کارکنان، دانشجویان و اساتید واحد با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان 

DSC_0042 DSC_0048 DSC_0054

نمایشگاه عکس بمناسبت حماسه 9 دی 

DSC_0060

DSC_0059 DSC_0062 DSC_0063

کلمات کلیدی :
پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۷:۱۹ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1067 بازدید            کد خبر : ۹۴۱۰۱۰۰۷۱۹۰۷

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس