امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۲ ب.ظ

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در واحد پارس آباد مغان

نمایشگاه عفاف و حجاب به همت کمیته حجاب و عفاف دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان با همکاری دفاتر فرهنگ اسلامی ، بسیج دانشجویی و روابط عمومی واحد افتتاح و در معرض بازدید دانشجویان قرار گرفت.

در آیین افتتاح این نمایشگاه که حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باقری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، حاج آقا پورمحمد رئیس دفتر امام جمعه شهرستان و مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان، دکتر حسن حسین اوغلی رئیس شورای شهر و جمعی از اعضای محترم شورای شهر و اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه حضور داشتند ، دکتر اکبر جعفری شاعرلر هدف از افتتاح این نمایشگاه را بسط و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین دانشجویان و آشنایی دانشجویان با این امر مهم اعلام کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باقری ضمن تقدیر از عملکرد فرهنگی دانشگاه افزود: با توجه به اینکه دانشجویان امروز آینده سازان ایران اسلامی هستند آشنایی این قشر از جامعه با فرهنگ عفاف و حجاب و مقوله فرهنگ اسلامی رسالت عظیم دانشگاه می باشد.

همچنین وی از مسئولین فرهنگی در راستای تداوم این فعالیتها تشکر و از اساتید امر فرهنگی خواست تا با اشاعه و بسط این فرهنگ دانشجویان را یاری دهند.

کلمات کلیدی : ،،،،،،،،
یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۳۴ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1868 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۲۰۶۲۱۳۴۵۴

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس