امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۴ ب.ظ

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد به مناسبت دهه فجر

دهه­ ی فجر ، دهه ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است ،

دهه­ ی گرامیداشت بزرگ ترین معجزه ی الهی در این روزگارهاست.

          امام خامنه ای (مدظله العالی) 19/11/1369

سپاس و ستایش خداوند منان را که توجه و عنایت ویژه اش به ملّت مسلمان و انقلابی ایران ، این توفیق بزرگ تاریخی را برای آنان پدید آورد تا با رهبری خردمندانه‌ بزرگمردی از سلاله‌ پاک رسول خدا (ص) ، نظام ارتجاعی و منحط دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را براندازد و به جای آن ، نظام مترقی جمهوری اسلامی را مستقر سازد.

دهه فجر یادآور حماسه جانبازی و سلحشوری جوانان غیرتمندی است که با نام پاک خدای تبارک و به فرمان امام بزرگوار خویش با مشت های گره کرده به میدان آمدند تا شاهد شکوفایی دوباره اسلام باشند و پایه های ستمشاهی جباران را فرو ریزند.

این چنین بود که علیرغم تمام مضایق و دشواری‌ها، محرومان و مستضعفان پای از رکاب انقلاب و امام خویش برنداشتند و مردانه همه مشقت‌ها را به جان خریدند . امروز نیز یاد خمینی کبیر(ره) قلب مالامال از عشق پابرهنگان را به طپش وا می‌دارد و آنچنان بهجت و شوری به پا می‌دارد که ذکرش لرزه بر اندام طمع‌کاران و بدسیرتان می‌افکند.

اکنون ماموریت بزرگ انقلاب و نظام اسلامی، همچنان تاکید بر معنویت و ارزش‌های انقلاب اسلامی، پیروی از اندیشه‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است و بی‌شک کم توجهی به این امور از دست دادن دستاوردهای بزرگ انقلاب یعنی ” استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را به همراه خواهد داشت.

ما دانشجویان،اساتید وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد ،این مقطع حساس که نظام سلطه جهانی، هجمه خویش را بیشتر و بیشتر می‌کند و به انحاء مختلف سعی در حصر و تضعیف و انحراف روحیه مبارزه‌طلبی و ظلم ستیزی ملت‌های مظلوم را دارد ، ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضوری گسترده و پرصلابت در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا.. خامنه ای ، سی و هفتمین فجر پیروزی را تبریک گفته و بار دیگر با آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید پیمان می بندیم و اعلام می داریم همراه و هم صدا با سیل خروشان ملت ایران در راهپیمایی عظیم روز 22 بهمن فریاد عزت خواهی و ایستادگی سر خواهیم داد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد بهمن ماه 1394

کلمات کلیدی : ،،،،
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۱۰ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1297 بازدید            کد خبر : ۹۴۱۱۱۳۰۹۱۰۲۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس