امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۵ ب.ظ

تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در سالروز تاسیس واحد پارس آباد مغان

به گزارش روابط عمومی واحد، ظهر دیروز 5 اردیبهشت کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در سالروز تاسیس این واحد دانشگاهی در یک اقدام فرهنگی و حضور در یادمان شهدای گمنام شهرستان، با آرمانهای معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدای هشت سال دفاع مقدس و ایران اسلامی تجدید میثاق کردند.

اکبر جعفری شاعرلر رئیس واحد پارس آبادمغان با بیان اینکه ما هرچه داریم به برکت انقلاب اسلامی ایران و خون شهداست افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از پرچم داران فرهنگ اسلامی در جهت بسط و توسعه فرهنگ اسلامی و ایثار و شهادت، همیشه در انتقال اهداف شهدا به نسل های جوان و آینده تلاش نموده و خواهد نمود.

در ادامه دکتر جعفری از اساتید، کارکنان و دانشجویان خواست تا در سنگر علم و دانش و پژوهش، ادامه دهنده و رهروان راستین ولایت و شهیدان باشند.

این برنامه با حضور بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، کارکنان و رؤسای آموزشکده سما پارس آباد و علمی کاربردی خانه کارگر به منظور ایجاد همدلی و تعامل و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که از برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی است اجرا شد.

در پایان مراسم، حاضرین با اهداء گل، غباروبی و عطر افشانی و نثار فاتحه از مقام شامخ شهدا تجلیل کردند.

Picture 045 Picture 046 Picture 052 Picture 053 Picture 054 Picture 055 Picture 058 Picture 061 Picture 062 Picture 063

کلمات کلیدی : ،،،
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۱ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1470 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۲۰۶۱۲۱۱۱۳

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس