امروز چهارشنبه ۲۷ دی سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۳۶ ق.ظ

تجمع جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد در محکومیت بی‌کفایتی آل‌سعود

به گزارش روابط عمومی واحد، جمعی از کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در محکومیت بی کفایتی رژیم آل سعود در محوطه دانشگاه تجمع کرده و انزجار خود را به بی‌مدیریتی و بی‌کفایتی آل‌سعود که به کشته و مجروح شدن جمعی از زائران بیت الله الحرام منجر شد اعلام کردند.

دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در این تجمع ضمن تسلیت ضایعه تاسف‌بار کشته شدن زائران در منا گفت: عامل اصلی این جنایت نقشه‌ها و حمایت‌های آمریکای پلید و مستکبران از آل‌سعود است.

وی همچنین با اشاره به حمایت های آمریکا از آل سعود اظهار داشت: رژیم بی لیاقت و بی کفایت آل سعود با حمایت ها و جهت دهی های آمریکا و اسرائیل گام بر می دارد که موجب تنفر و انزجار مسلمانان شده است . کشتار مردم بی دفاع یمن از یک سو و حمایت های تسلیحاتی و تجهیزاتی و مالی برای گروه تروریستی داعش از سوی دیگر کارنامه ننگینی است که این رژیم از خود به یادگار می گذارد.

در ادامه تجمع کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود بی‌کفایتی آل‌سعود در مدیریت حج را محکوم کردند.

tajamoe ava 4513 ava 4514

کلمات کلیدی :
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۰۱ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1686 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۷۰۷۱۵۰۱۱۲

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس