امروز جمعه ۳ آذر سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۳۷ ب.ظ

جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید پارس آباد با موضوع معروف متروک و منکر رایج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد ، با حضور بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، دانشجویان عضو هیأت مذهبی و کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه، کارمنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در نماز خانه واحد  نشست بصیرتی با موضوع معروف متروک و منکر رایج برگزار شد.

حجت الاسلام باقری رییس اداره سازمان تبلیغات اسلامی پارس آباد با تأکید بر اینکه نهضت عاشورا امام حسین(ع) آبرو، عزت و بندگی به مسلمانان داد، خاطرنشان کرد: قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر بود که آن امام همام برای از بین بردن بدعت های رایج و دعوت به اسلام راستین محمدی (ص) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نهضتش را از خانه خدا آغاز کرد.

حجت الاسلام باقری افزود: امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین مبانی تفکر اسلامی در یک جامعه اسلامی است و تشکیل و تقویت با برنامه این ستاد در تمامی نهادها و دستگاهها بویژه دانشگاهها از ضروریت جامعه اسلامی است که بسیاری از ارزش‌های دین اسلام که به فراموشی سپرده شده را احیاء میکند و منکرات رایج را ریشه کن می سازد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پارس آباد با بیان اینکه ماه محرم بهترین فرصت برای تقویت اعتقادات و خودباوری اسلامی مردم است، گفت: همه ما باید با الگو قراردادن سید و سالار شهیدان، در مقابل ظلم و ستم ایستاده و با تمام توان در مسیر احیای معروفات حرکت کنیم و این وظیفه خطیری است که اساتید باید در کلاسهای آموزشی مد نظر خود قرار دهند.

وی ادامه داد: ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ترویج معروفات و مقابله با منکرات ، امری است جدی و باید همه مردم بویژه اساتید و فرهنگیان نسبت به آن احساس مسئولیت نمایند و زمینه های لازم برای انتقال آن به نسل جوان را با جدیت دنبال کنند.

کلمات کلیدی : ،،،،
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۷ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 772 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۸۰۲۱۲۱۷۱۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس