آخرین اخبار : 

دانشگاه آزاد اسلامی مدیریت بدون نفت را به نمایش گذاشت

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر اسحق رسولی در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شاخص در دنیاست.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل، بزرگترین مجموعه آموزش عالی در استان است که خدمات ارزنده ای در قالب تربیت نیروهای علمی و متخصص و تولید علم ارائه کرده و پیشتاز باشد.

وی اظهار کرد: رویکرد جدید دانشگاه که با حضور دکتر ولایتی و دکتر رهبر در دانشگاه رخ داده است حرکت به سوی دانشگاهی کارآفرین و فناور هست که این موضوع با تحول فرهنگی و اصل و اساس تربیت نیروهای متعهد، متعهد به آرمان های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آموزش محوری به نسل دوم و سوم که همان دانشگاه های پژوهش و فناور هست درآمیخته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با اشاره به کاهش دانشجو در آموزش عالی کشور گفت: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی تا این مرحله دانشجو محور و متکی به شهریه دانشجو بوده ، بیش از این نمی تواند پاسخگوی خواسته ها و نیازهای دانشگاه را برآورده کند پس باید در راستای درآمدزایی خارج از شهریه دانشجویی، تولید علم و پژوهش، مراکز تولید علم و فناوری گام های بزرگی بردارد.

رسولی با اشاره به تصویب رشته واحدهای دانشگاهی افزود: رشته واحدهای دانشگاهی با توجه به نیاز و تقاضا، موقعیت های جفرافیایی و پتانسیل های موجود هر منطقه ارائه خواهد شد و این در جهت ثبات رشته ها و افزایش کیفیت آموزشی و کابردی کردن رشته ها در واحدهای مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 − = 46

طراح و برنامه نویس: مهندس جعفر محرمی