امروز یکشنبه ۶ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۳۸ ب.ظ

دانشگاه آزاد پارس آباد بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در مصلی شهرستان ایستگاه مشاوره برپا کرد

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با همکاری بهزیستی شهرستان در محل مصلی نماز جمعه شهرستان ایستگاه مشاوره برپا کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان،  پرویز طلوعی معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان این اقدام را نوعی فرهنگ سازی و مشارکت دانشگاه آزاد در رفع برخی مشکلات و مسائل عمومی جوانان مطرح کرد.

وی با اشاره به اجرای برنامه ایستگاه مشاوره گفت: این موضوع در جلسه ای که بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری شهرستان برگزار شده بود با همکاری اداره بهزیستی شهرستان و در راستای اطلاع رسانی به خانواده ها ، با پخش بروشور و اطلاعیه جهت شناساندن آثار مخرب مواد مخدر بر زندگی جوانان و خانواده ها اجرا شد.

طلوعی با اشاره به اینکه همواره مواد مخدر و اعتیاد یکی از دغدغه های مسئولین شهرستان ، استان و کشور است افزود: دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد در همین راستا با ایجاد مرکز مشاوره در واحد دانشگاهی بصورت رایگان و با استفاده از اساتید مشاور مجرب و متعهد در حوزه های دینی، درسی،اخلاق،ازدواج، حقوقی، قضایی،ازدواج و دیگر مسائل روز اجتماعی به اساتید و دانشجویان مشاوره می دهد.

ایجاد زنجیره شعارهای اثرات مخرب اعتیاد و مواد مخدر، خانواده ، جوان، پیشگیری، مشاوره و پخش بروشور در زمینه راههای مبارزه با اعتیاد و خدمات مشاوره های رایگان از برنامه هایی بود که در روز جمعه به نمازگزاران در محل مصلی شهرستان ارائه گردید.

01 02 03 04 05                                   06

کلمات کلیدی :
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۴ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1571 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۴۱۳۱۳۵۴۰۱

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس