امروز پنج شنبه ۳ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۲ ق.ظ

رئیس جدید آموزشکده سما پارس آباد معرفی شد

صبح امروز با حضور مهندس شکرگزار دبیر شورای سیاست گذاری آموزشکده سما استان اردبیل و افضلی فرد رئیس دانشگاه سما اردبیل، مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان و اساتید و کارکنان این دانشگاه آیین معارفه و تکریم معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان معرفی شد.

در این مراسم دکتر اکبر جعفری شاعرلر، دانشگاه آزاد اسلامی را نماد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: از سیاست های کلی دانشگاه در حال حاضر تامین بخشی از هزینه های واحد با استفاده از شرکت های دانش بنیان و درآمدهای غیر شهریه ای است که این امر موجب اشتغال زایی و تولید داخلی می شود که این امر تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی همچنین با ارئه گزارشی از عملکرد دانشگاه بر رشد و اعتلای کیفی دانشگاه تاکید کرد و از همکاران خواست تا در این امر برنامه های خود را ارائه دهند و دانشگاه را یاری نمایند تا به اهداف کلی واحد که همان توسعه همه جانبه دانشگاه، شهرستان و استان است دست یابیم.

جعفری به لزوم ایجاد مدارس ابتدائی، راهنمایی و متوسطه سما اشاره کرد و گفت: آموزش متخصص ها و نخبه های علمی باید از سنین پایین و مدارس شروع شود و از رئیس جدید سما پارس اباد درخواست پیگیری و تحقق این امر را داریم.

شکرگزار دبیر شورای سیاست گذاری آموزشکده سما استان اردبیل نیز هدف دانشگاه را تولید علم و دانش محور عنوان کرد و افزود: دانشگاه ازاد اسلامی دارای بهترین منابع علمی ، تکمیل ترین کارگاهها و آزمایشگاههاست و باید نیروهای متخصص و نخبه محصول دانشگاه باشد.

دبیر شورای سیاست گذاری آموزشکده سما استان اردبیل ادامه داد: آموزشکده سما اردبیل با ۱۷۰۰ دانشجو یکی از موفق ترین مراکز سطح کشور است که در حال حاضر دانشجویان این واحد با طی نمودن مدارج بالا در سطح دکتری در خود واحد اردیبل و آموزشگاهها تدریس می نمایند و این مایه فخر و مباهات ما خادمان علمی کشور است.

وی همچنین از همکاران خواست تا با اولویت قراردادن اخلاق در اداره دانشگاه، محبت و صمیمیت را ضمیمه کار خود قرار دهند و عزیزان دانشگاه بر این باور باشند که خدمت به خلق خدا از برترین عبادتهاست.

در پایان مراسم دبیر شورای سیاست گذاری آموزشکده سما استان اردبیل از زحمات چندساله مهندس مهرداد باباوند تقدیر و تشکر کرد و با معرفی دکتر دادود مصطفی بعنوان معاون جدید سما دانشگاه ازاد اسلامی پارس اباد و سرپرست آموزشکده سما پارس اباد، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

Picture 016 Picture 029Picture 022 Picture 005 Picture 026Picture 040Picture 059

Picture 028Picture 046Picture 045Picture 071Picture 073Picture 072

کلمات کلیدی : ،،،،،
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۴۹ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 2918 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۳۳۱۱۶۴۹۵۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس