امروز چهارشنبه ۲۷ دی سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۳۵ ق.ظ

روستاهای پیرایواتلو و امیرخانلو هدف اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پارس آباد مغان

روستاهای پیرایواتلو و امیرخانلو هدف اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پارس آباد مغان

اردوی جهادی بسیج دانشجویی برادران و خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با هدف سازندگی ، دستگیری از نیازمندان و آموزش برای چهارمین سال متوالی آغاز و اینبار روستاهای مرزی پیرایواتلو و امیرخانلو را جامعه هدف قرار داد.

به گزارش روابط عمومی واحد، در این اردوی جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و … آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه در آن ابعاد، می کوشند که خود را ساخته و رضوان الهی را کسب کنند و یا به قول خود دانشجویان می سازیم تا ساخته شویم.

جهادگران در طول مدت اردو در عرصه های اقتصاد مقاومتی ، عمرانی، فرهنگی، آموزش و تربیتی،  سبک زندگی، امداد و نجات، بهداشت و درمان و ورزشی فعالیت خواهند کرد.

اردوی جهادی یاران ولایت با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان ، بسیج دانشجویی شهرستان پارس آباد مغان و آموزشکده سماء پارس آباد آغاز و در دو گروه خواهران و برادران به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. در آغاز این اردو دانشجویان بسیجی در جوار یادمان شهدای گمنام شهرستان حاضر و با تجدید میثاق دوباره با آرمانهای شهدا و رهبری اردوی 15 روزه خود را آغاز کردند.

دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد در بازدید نزدیک از روند کار دانشجویان اظهار داشت: اردوی جهادی ، اردوی سازندگی و پرورش ایمان و عقیده است. دانشجویان با ایثار و گذشت و روحیه همکاری و کمک به نیازمندان تلاش می کنند تا آینده کشور را بسازند . کشور عزیز ایران اسلامی به جوانانی با این روحیه جهادی و رهروان ولایت نیاز دارد.

همچنین جعفری با اشاره به تقویت روحیه و تشویق و ترغیب دانشجویان گفت: دانشجویان مطمئن باشند دانشگاه آزاد اسلامی در راستای بسط و اشاعه فرهنگ جهاد سازندگی تلاش کرده و از دانشجویان هم از بعد مادی و هم از بعد معنوی حمایت خواهد کرد.

کلمات کلیدی : ،،،،،
چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۴۰ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1823 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۵۲۱۱۰۴۰۵۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس