آخرین اخبار : 

سپاه پاسداران، هدیه قابل اعتماد انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکترعلیرضا پیل پایه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد در نشست بصیرتی سیاسی اعضای بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه با بیان اینکه سپاه یکی از محورهای امنیت در مرزهای کشور است افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد نظامی، فرهنگی و اعتقادی کارنامه قابل قبول و بسیار موفقی هم در زمان هشت سال دفاع مقدس و هم در مسائل امنیتی، بویژه در دفاع از مرزهای کشور و خنثی کردن نقشه های پلید استکبار و مزدورانش داشته است.

نشست بصیرتی پارس آباد

وی گفت: سپاه هراسی و سپاه ستیزی در رسانه های غربی از اوایل انقلاب بوده و اکنون به نقطه اوج خود رسیده و این به دلیل این است که غرب با فرهنگ و هدف سپاه آگاهی کامل دارد.

پیل پایه ادامه داد: آگاهی بخشی از دستاوردهای سپاه و تشریح اهداف آن به نسل جوان، وظیفه دانشگاهیان است که در این میان بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویان نقش بسزایی دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پارس آباد هم با قدردانی از نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ترویج فرهنگ انقلابی اسلامی گفت: سپاه از بتن مردم است تنها هدفی که دنبال می کند حفظ انقلاب اسلامی ایران و آرمان های انقلاب، پاسداری از خون شهدا و آرامش و امنیت است.

حجت الاسلام سیداسماعیل احمدی به نقش سپاه در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: سپاه برای تحقق و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی از تمام ظرفیت های ممکن کشور استفاده می کند تا بتواند در افزایش تولید داخلی و رفاه و معیشت مردم گام بردارد.

وی ادامه داد: توجه به صنایع تولیدی زودبازده که نقش مهمی در ایجاد اشتغال کشور دارد و به عنوان موتور مولد تولید و توسعه اقتصادی شناخته می شود در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و کاهش بیکاری است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پارس آباد به نیروی قدس سپاه اشاره کرد و گفت: حوزه عملکرد این نیرو فراتر از کشور است. در نقطه ای از جهان که حقوق مظلومی پایمال شود و استکبار جهانی مظلومان را سپر اهداف شوم خود قرار دهد، نیروی قدس بر حسب نیاز وارد عمل می شود که مسئله گروهک های تروریستی داعش در سوریه و عراق از آن جمله است که نیروی قدس برای دفاع از مظلوم وارد عمل شد.

احمدی گفت: ملت ایران نگران امنیت کشور با حضور فرزندان و خادمان خود در سپاه نباشند که اجازه کوچکترین تهدید را به دشمن نخواهیم داد. در بخش دریا، هوایی و زمینی آنقدر پیشرفت داشته ایم که با فرمان رهبر فرزانه انقلاب همه تهدیدها را از بین خواهیم برد.

احمدی ادامه داد: اکنون دشمن درصدد تضعیف جبهه مقاومت است و خوب می دانند جبهه مقاومت که راس آن ایران است با گزینه های تهدید و نظامی زمین گیر نخواهد شد پس به جنگ نرم متوسل شدند که با درایت و فرماندهی مقام معظم رهبری این دسیسه ها نیز نقش بر آب می شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پارس آباد اظهار کرد: نقش دانشگاه در فرهنگ سازی مقاومت و ایثار بسیار مهم و اساسی است. از استادان دانشگاه انتظار داریم در تولید علم و پژوهش، تحقق آرمان های رهبری و طرح ها و پروژه هایی که موجب رفاه و آسایش و امنیت مردم را فراهم می کند تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

80 + = 83

طراح و برنامه نویس: مهندس جعفر محرمی