امروز چهارشنبه ۲۷ دی سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۵۸ ق.ظ

مراسم استقبال از محرم در واحد پارس آباد مغان + تصاویر

آیین استقبال از محرم با شرکت کارکنان و برخی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در محل نمازخانه دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم حجت اسلام والمسلمین باقری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد با اشاره به اهداف قیام حضرت امام حسین (ع) گفت: امام حسین (ع) در جهت احیای دین اسلام و مبارزه با استکبار قیام کرد. امام با توجه به شرایط زمان در جهت امر به معروف و نهی از منکر افراد بی بصیرت که هرکدام از اسلام تعریف خود ساخته ای داشتند قیام کرد و در هدایت آنها کوشید.

وی افزود: فداکاری و ایثار سید و سالار شهیدان که عزیزان خود را در راه اسلام و قرآن فدا کرد الگویی شد برای جوانان ما که در هشت سال دفاع مقدس شهادت را بر زندگی با ذلت ترجیح دادند و از اسلام و وطن خود دفاع کردند. ایثار سرور شهیدان موجب پایداری و رمز ماندگاری اسلام شد که هرساله با جوش و خروش در کشورهای مسلمان حتی کشورهای اروپایی و غرب مراسمات مختلف برگزار می شود.

در ادامه حاج علی نعمت زاده از اساتید و مداح برجسته شهرستان و استان به ذکر مصائب پرداختند و حاضرین با سوگواری و سینه زنی به یاد شهدای کربلا گریستند.

  استقبال از محرم

استقبال از محرم (2)

استقبال از محرم (4)

استقبال از محرم (3)

 

 

استقبال از محرم (22)استقبال از محرم (25)استقبال از محرم (24)استقبال از محرم (18)استقبال از محرم (17)استقبال از محرم (21)استقبال از محرم (23)استقبال از محرم (8)استقبال از محرم (7)استقبال از محرم (12)استقبال از محرم (18)استقبال از محرم (19)استقبال از محرم (10)

کلمات کلیدی : ،،،،،،
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۵۴ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1750 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۷۲۲۰۹۵۴۵۵

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس