امروز سه شنبه ۱ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۴۷ ب.ظ

مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد + تصاویر سری ۱

امام جمعه پارس آباد: من از مسئولین، کارکنان، اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد و از شخص دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تشکر ویژه دارم

حجت الاسلام سید سعید رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد در مراسم تدفین شهید گمنام با بیان اینکه شهید عزت است و عزت و احترام آن از جانب خداست گفت: هر کس به شهید و مقام شهدا احترام بگذارد از عزتی که خدا در آن قرار داده سهیم خواهد شد و من از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بویژه شخص دکتر حمید میرزاده که این فرصت را برای دانشگاه آزاد این شهرستان فراهم کردند تشکر ویژه دارم.

امام جمعه پارس آباد نیز با بیان اینکه  شهدا ایثار، شجاعت، اخلاص و ایمان را معنی کردند، گفت: شهدا به وظایف خود به درستی عمل کردند و اکنون نوبت ماست که تکالیف و مسوولیت های خود را به نحو احسن انجام دهیم.

حجت الاسلام سید سعید رشادی با اشاره به وظایف سنگین دانشجویان در صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی افزود: دانشجویان نخواهند گذاشت دشمنان به ایمان و اعتقادات جوانان این مرز و بوم نفوذ کنند.

وی ادامه داد: جوانان و دانشجویان نخواهند گذاشت پرچمی که دست شهدا با عزت و افتخار به اهتزاز درآمده بر زمین بیفتد.

وی ادامه داد: دانشجویان با حرکت توفنده و پیروی واقعی از ولایت فقیه، از ایمان و وطن و حجاب دفاع می کنند و عزت و اقتداری را که شهدا آفریده اند ادامه خواهند.

وی با اشاره به برکات خون پاک شهدا ، اظهار کرد: مزار شهید گمنامی که امروز در محل دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد تدفین می شود بدون شک یک درس و پیام واقعی برای دانشجویان خواهد بود.

وی در پایان از عموم مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان، اعضای شورای تامین شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندار و دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان به خاطر حضور پرشور در ایین استقبال، وداعف تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دوران دفاع مقدس تشکر و قدردانی کرد.

کلمات کلیدی : ،
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۵ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1733 بازدید            کد خبر : ۹۵۱۲۱۶۱۲۰۵۱۵

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس