امروز پنج شنبه ۲ آذر سال ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۱۸ ب.ظ

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی واحد پارس آباد مغان(تصویر)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی واحد پارس آباد مغان مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با حضور رئیس دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس واحد پارس آباد با بیان اینکه بسیج الگو و نمونه بارز فرهنگ ایثار و خدمت خالصانه است گفت : رفتار و کردار یک بسیجی در بسط و توسعه فرهنگ ایثار و بسیج خصوصاً در دانشگاهها از جمله مواردی است که در جذب حداکثری دانشجویان به این کانون و دیدگاه دانشجویان به بسیج تاثیر دارد.

همچنین وی خواستار حضور پرشور دانشجویان بسیجی در مراسمات ملی و مذهبی، مسابقات علمی ، فرهنگی و ورزشی در سطح دانشگاهها و مدیریت آنها شد.

رئیس واحد پارس اباد افزود: تاسیس انجمن های علمی در رشته های مختلف با جذب حداکثری نیروهای نخبه دانشگاهی از جمله رئوس برنامه های بسیج دانشجویی باشد تا در حوزه علمی و پژوهشی، تا بتوانند در این حوزه نیز افتخاراتی برای دفتر بسیج دانشجویی پارس اباد کسب و بیان کنند که بسیج در تمامی حوزه های سیاسی،علمی،فرهنگی،اجتماعی،ورزشیو پژوهشی سرآمد است.

در ادامه حسن بحری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس آباد نیز با بیان اینکه اولویت کار دفتر بسیج در دانشگاهها شناسایی و جذب نیروهای بسیجی و سوق دادن آنها به سمت و سوی فرهنگ بسیج است گفت : بستر سازی مناسب از سوی دانشگاهها و مسئولین فرهنگی دانشگاهها می تواند زمینه خوبی برای فعالیت دانشجویان بسیجی در سطح دانشگاهها باشد.

بحری ضمن تشکر از دفاتر روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای حمایت همه جانبه از دفتر بسیج دانشجویی افزود : برگزاری مراسمات ملی و مذهبی در سطح دانشگاه برای عموم دانشجویان ، خصوصاً کرسی های آزاد اندیشی می تواند گامی موثر در پاسخ به برخی سوالات بی پاسخ دانشجویان باشد و دفتر بسیج دانشجویی این آمادگی را دارد که با همکاری دانشگاهها این برنامه را نیز پیاده نماید.

وی همچنین خواستار تشکیل شورای امر به معروف در دانشگاه شد که از تمامی حوزه های دانشگاه نماینده ای حضور یافته و در راستای نهادینه کردن این فرهنگ اسلامی و فریضه دینی در سطح شهرستان و ارتقاء سطح فرهنگ اسلامی شهرستان گام بردارند.

در پایان مراسم از تلاشهای آقای علی احمدی تشکر و آقای سجاد آسمند بعنوان مسئول بسیج دانشجویی برادران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان معرفی شد.

دیروز نیز همین برنامه در دفتر بسیج دانشجویی خواهران اجرا گردید که در این مراسم از زحمات خانم معصومی تقدیر و خانم خیرالهی بعنوان مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان معرفی شد.

 

DSC01375 DSC01388 DSC01389 DSC01392 DSC01396 DSC01398 DSC01400

کلمات کلیدی :
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۰۲ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1890 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۴۰۳۰۹۰۲۵۹

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس