امروز پنج شنبه ۲ آذر سال ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۱۷ ب.ظ

مراسم تکریم رئیس مرکز اصلاندوز و تودیع و معارفه معاونت آموزشی واحد پارس آبادمغان

ظهر امروز آیین تکریم رئیس مرکز اصلاندوز و مراسم  تودیع و معارفه معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان با حضور دکتر آزادی رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد.

در این مراسم دکتر آزادی منطقه مغان را قطب کشاورزی ایران معرفی کرد و افزود: استعدادهای درخشان و نیروهای مستعد و متخصص مغان، بویژه شهرستان پارس آباد مغان و پتانسیل بالقوه منطقه با توجه به شرایط اقلیمی و خاک حاصلخیز آن در اقتصاد و صنعت کشاورزی کشور حائذ اهمیت است.

آزادی با اشاره به تبدیل این ویژگیها و داشته ها به علم و ثروت گفت: نقش دانشگاهیان بویژه اعضای هیأت علمی تاثیر بسزایی در تولید علم و ارتقاء سطح علمی شهرستان و منطقه مغان دارد. طرح های اجرایی و کاربردی پژوهشی در قالب اقتصاد دانش بنیان نقش محوری داشته و می توان شاهد رشد و توسعه علمی و اقتصادی منطقه بود.

3

رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل با توجه به جهش علمی، فرهنگی و پژوهشی واحد پارس اباد مغان گفت: با حضور دکتر جعفری بعنوان رئیس واحد پارس اباد ، این واحد دانشگاهی در راستای آموزشی ، علمی و پژوهشی و ساماندهی نیروهای اداری و آموزشی رشد چشمگیری داشته است که بطور کلی می توان گفت، واحد پارس اباد دوشادوش واحد اردبیل در حال رشد و ارتقاء می باشد و بلحاظ کمی و کیفی در سه سال گذشته نسبت به سایر واحد های دانشگاهی رشد خوب داشته است.

4

همچنین آزادی با تقدیر از سیاست های دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی، طرح های تجمیع و کسب درآمدهای خارج از شهریه دانشجویی اظهار داشت: تاسیس شرکت های دانش بنیان و پارک های علمی و فناوری در شهرستانها و واحد های دارای امکانات علمی و پژوهشی از نکات برجسته برنامه ریزی های دانشگاه ازاد اسلامی است که این برنامه ریزی ها در سریع ترین زمان ممکن در حال تحقق است.

وی همچنین از کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه خواست با تعامل و همفکری در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه با مسئولین دانشگاه همکاری داشته باشند و خانواده بزرگ دانشگاه ازاد اسلامی را جزو لاینفک خانواده خود بدانند.

آزادی با اشاره به تبدیل بسیاری از مراکز دانشگاهی استان به پردیس عنوان کرد: تبدیل مرکز به پردیس در راستای اثربخشی در حوزه های مختلف دانشگاه و بهره برداری مراکز دانشگاهی از دانشگاه مادر است تا بتوانند از کمک واحدها در جذب دانشجو و ارائه خدمات آموزشی و رفاهی به دانشجویان بهتر عمل کنند. با توجه به کاهش شدید دانشجو در دانشگاههای آزاد اسلامی و سراسری که کل کشور با آن رودرروست که حتی شاهد کاهش چشمگیر جمعیت دانش اموزی نیز هستیم، هدف تبدیل مراکز دانشگاهی به پردیس ها یکی از راهکارهای حفظ مراکز و جلوگیری از زیان ده بودن واحدهاست.

در ادامه مراسم دکتر اکبر جعفری شاعرلر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با بیان اینکه اهداف این واحد دانشگاهی در جهت سیاست های دانشگاه بوده و همکاری و مساعدت های هیأت امنای استان در پیشبرد این اهداف نقش مهمی داشته گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم، ایجاد شور و نشاط اقتصادی و فرصت های شغالی به جوانان تحصیلکرده و ارتقاء سطوح علمی، فرهنگی و پژوهشی در مناطق مختلف کشور نقش داشته و غیر قابل انکار است.

8

همچنین وی از عملکرد همکاران دانشگاهی و همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان در راس همه آنها فرماندار و امام جمعه شهرستان تقدیر کرده و گزارش کوتاهی از عملکرد و اهداف دانشگاه ازاد اسلامی واحد پارس اباد مغان ارائه داد.

در ادامه مراسم دکتر آزادی از خدمات 7 ساله دکتر رسول وظیفه رئیس مرکز اصلاندوز تقدیر و تشکر کرده و آرزوی موفقیت برای ایشان در سایر مسئولیت های محوله کرد. دکتر رسول وظیفه استادیار گروه مدیریت واحد پارس اباد هستند.

5

همچنین از خدمات دکتر ایوب سرافراز در پست معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان که نقش بسزایی در توسعه تحصیلات تکمیلی و سیستم آموزشی واحد داشتند تقدیر و تشکر کرده و برای ایشان ارزوی موفقیت کردند. دکتر ایوب سرافراز در حال حاضر رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد بیله سوار مغان هستند. لازم به ذکر است که دکتر سرافراز سابقه سه ساله مدیریت واحد بیله سوار را نیز از سال 88 عهده دار بودند.

6

در پایان مراسم دکتر علیرضا پیل پایه بعنوان معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان معرفی شد. دکتر علیرضا پیل پایه اولین استادیار گروه عمران واحد هستند که اقدامات تبدیل به دانشیاری طی شده است.وی چندین سال بعنوان پژوهشگر نمونه انتخاب شده و از این ایشان مقالات متعدد ISI و ارائه در کشورهای خارجی ایتالیا، اسپانیا، روسیه ، بلغارستان و … و چندین طرح درون دانشگاهی و برون دانشگاهی تحقیقاتی از دکتر علیرضا پیل پایه به ثبت رسیده است.

7

 2 1

کلمات کلیدی :
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۱۴ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1430 بازدید            کد خبر : ۹۴۱۰۰۲۱۴۱۴۴۷

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس