امروز یکشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۳ ب.ظ

مراسم معارفه مسئول بسیج اساتید واحد پارس آباد مغان برگزار شد

ظهر امروز دوشنبه مراسم تودیع و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با حضور سمیعی جانشین معاونت بسیج اساتید سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و جمعی از اساتید عضو هیأت علمی و مدیران دانشگاه و نماینده فرماندهی سپاه ناحیه پارس آباد صورت گرفت.

در این مراسم سمیعی جانشین معاونت بسیج اساتید سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: هدف بسیج همان هدف انقلاب اسلامی و تبدیل تهدیدات دشمنان به فرصت های پیشرفت و توسعه است.

سمیعی گفت: انتظار داریم تعامل و هماهنگی بین اساتید دانشگاهها و استادان بسیجی بیش از پیش در جهت آگاه سازی دانشجویان و جوامع دانشگاهی در مقابل هجمه های بیگانگان ، بخصوص جنگ نرم باشد.

جانشین معاونت بسیج اساتید سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه استکبار و دشمنان با تقویت 120 کانال خارجی در پی نفوذ و ضربه زدن به فرهنگ ایرانی اسلامی ما هستند افزود: دشمنان با جنگ نرم از طریق ماهواره ها در بخش های مختلفی همچون تفرقه در فرهنگ و مذاهب ایران اسلامی با پیش کشیدن شیعه و سنی ، ایجاد تفرقه بین اقوام مختلف ایرانی که کدام نژاد برتر است، با برنامه های هدفمند در پی اهداف استکباری خود هستند تا نیات پلید خود را به نسل جوان ما انتقال دهند.

سمیعی با اشاره به اهمیت بسیج اساتید، افزود: امروز فضای دانشگاه های کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور استادان در طراز انقلاب اسلامی است و با توجه به هجمه های بی رحمانه ی دشمن در مبارزه با انقلاب اسلامی، این ضرورت بیش از قبل اهمیت پیدا می کند.

اکبر جعفری شاعرلر سرپرست واحد پارس آباد مغان در این مراسم ضمن تقدیر از حضور مدعوین و اساتید گفت: بسیج اساتید حاصل تعهد و اخلاص فرهنگ بسیجی و دانش و تخصص اساتید برجسته کشور و اعضای هیأت علمی دانشگاههاست.

وی با بیان اینکه استادان بسیجی چه در قبل از انقلاب و چه در جنگ تحمیلی و بعد از آن نقش بزرگی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند گفت: افتخار استادان بسیجی این است که زیر پرچم ولایت فقیه با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تأسی از استادان شهید راه حق و حقیقت در همه عرصه های سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی حضور فعال و گسترده داشته و حقیقت انقلاب و فرهنگ شهادت و مقاومت و شعار ما میتوانیم را به نسل های آینده و دانشجویان انتقال دهیم .

جعفری اظهار کرد: این انقلاب ثمره خون شهداست و مدیران و مسئولین وامدار خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگانی هستند که فداکاریها و رشادت های آنان پرچم ایران اسلامی را بر فراز قله های رفیع سعادت برافراشته است.

در این مراسم طی حکمی ‘فیروز شقاقی’ به عنوان مسئول بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد منصوب و از زحمات ‘اشرفی’ مسئول قبلی بسیج اساتید این دانشگاه تقدیر شد.

 Picture 001 Picture 002

Picture 004 Picture 005

Picture 018

کلمات کلیدی : ،،،
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۰۳ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1675 بازدید            کد خبر : ۹۴۱۰۲۸۱۸۰۳۱۰

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس