امروز پنج شنبه ۳ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۲ ق.ظ

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در واحد پارس آباد مغان

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام سید سعید رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد در جمع دانشگاهیان دانشگاهخ ازاد اسلامی پارس آباد با بیان اینکه در سطح کشور ایران برخی حوادث و رخدادهایی بوده که شأن و منزلت ایران را پایین آورده، همچون قرارداد ترکمنچای و رژیم طاغوتی شاهنشاهی و برخی حوادث شأن و مرتبه و جایگاه ایران را استوار و محکم قرار داده و ایران را در جهان قدرتمند جلوه داده، انقلاب اسلامی ایران وهشت سال دفاع مقدس از جمله این حوادث بوده است.

امام جمعه پارس آباد با بیان این نکته که دفاع مقدس تاریخ ساز بوده و از شعائرالله است، گفت: در هشت سال دفاع مقدس ایران تنها با کشورعراق جنگ نکرد بلکه در برابر دهها کشور از سراسر جهان به سردمداری آمریکا از کشور و خاک وطن دفاع کرد.

سید سعید رشادی افزود: دفاع مقدس دستاوردی مهم و عظیم برای ملت ایران است و محافظت از این از دستاورد وظیفه تمام اقشار جامعه است. ملت ایران اجازه نمی دهد خون شهدا و ایثارگریهای رزمندگان پایمال شود.

حجت الاسلام رشادی گفت: باید برخوردمان، گفتارمان و کردارمان انقلابی و ولایی باشد و از آرمانهای انقلاب اسلامی ، معمار کبیر انقلاب و شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس محافظت و پاسداری کنیم.

امام جمعه پارس آباد با اشاره برخورد غربیها با خائنین وطن فروشی که از ایران خارج شده و در دامن استکبار و صهیونیست پناه گرفته اند گفت: اگر دقت کرده باشید غرب نیز به این افراد اعتماد ندارد و هیچ پست ومقام رسمی را به این فراریها نداده است چرا که غرب میداند آنانکه به ملت و کشور خود خیانت کرده اند قابل اعتماد نیستند و خون خیانت در رگ های آنان جاری است.

وی ادامه داد: ملت ایران لایق ابرقدرت بودن است و یکی از مخالفت های غرب نیز همین است که از دستیابی دانشمندان ایرانی به تکنولوژی روز دنیا در تمامی زمینه های فناوری، علمی، نظامی، موشکی و پزشکی می ترسد و مخالف پیشرفت ایران است.

دکتر اکبر جعفری رئیس واحد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، هشت دفاع مقدس را برگ زرینی بر تاریخ ایران اسلامی دانست و افزود: “ملت ایران به پشتوانه ولایت فقیه و رشادت ها و دلاورمردیهای رزمندگان و بسیجیان از حریم ایران اسلامی و خاک وطن با خون و جان خود دفاع کردند.

وی هفته دفاع مقدس را مناسب ترین و بهترین زمان برای گرامیداشت و تبیین پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس خواند و گفت: اساتید و دانشگاهیان باید در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و واقعیات دفاع مقدس ، بیش از پیش تلاش کنند.

کلمات کلیدی : ،،،،
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۸ ق.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 993 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۷۰۷۱۱۲۸۱۷

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس