امروز چهارشنبه ۲۷ دی سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۳۲ ق.ظ

نشست بصیرتی حجاب و عفاف در واحد پارس آباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد مغان نشست بصیرتی حجاب و عفاف با حضور دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان و آموزشکده سما برگزار گردید.

در این مراسم عظیمه جنگ آرا مدرس حوزه و دانشگاه و مسئول کمیته حجاب و عفاف دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با بیان اینکه حجاب هیچ مانعی برای فعالیت دختران و زنان نیست بلکه گوهری است گرانبها، افزود: حجاب مبین ظاهر و عفاف بیان کننده باطن آدمی است و حجاب در کل عبادتی فردی و اجتماعی است . وقتی فردی اجتماعی است تبدیل به قانون شده و اجرای آن بعهده همه کسانی است که در جامعه زندگی می کنند . قانون نیز لازم الاجراست پس مختص جنس یا افراد خاصی نمی باشد

جنگ آرا اظهار داشت: در حال حاضر یکی از هجمه ها و دست اندازی دول غربی و استکبار تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است که با استفاده از اهرم هایی مانند خدشه به ارزشهای دینی و زیر سوال بردن ارزشهای دینی و اعتقادی مسلمانان در صدد مقابله با رشد فکری و همه گیر شدن دین مبین اسلام هستند.

وی گفت : با توجه به موارد فوق اهمیت به مسئله حجاب و عفاف یکی از راههای مقابله با این دسیسه ها و توطئه های دشمنان است و تک تک دانشجویان بویژه دانشجویان خواهر بسیجی وظیفه حفظ ارزشها و باورهای دینی و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را بر عهده دارند.

DSC04309 DSC04316DSC04317DSC04296DSC04294

کلمات کلیدی : ،،،،
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۴۱ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1373 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۹۰۴۱۵۴۱۱۶

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس