آخرین اخبار : 

نشست سیاسی بصیرتی بمناسبت هفته دفاع مقدسمحسن پناهیان با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور و تبلور بصیرت جوانان ایران اسلامی و انقلابی ، رهبری حضرت امام (ره) و امدادهای الهی بود افزود: در دفاع مقدس جوانان انقلابی نفع گروهی و ملی را به نفع فردی ترجیح دادند.
سرهنگ پناهیان گفت: دوران گردنکشی آمریکا و غرب توسط ایران پایان و هیمنه آنان شکسته شده است. به زانو درآوردن دریاداران آمریکایی و ساقط کردن پهباد آمریکا ، غرور آمریکاییها را فرو ریخت و جوانان انقلابی و جهادگر ، آمریکا را تحقیر کردند.
وی ادامه داد: تنها راه فشار آمریکا به کشورهای مستقل همچون ایران تحریم است. تحریم های ظالمانه ابزاری در دست آمریکا و ایادی آنها برای زیر سلطه بردن و استعمار قرار گرفته است. هم آمریکا و هم دنیا می داند ایران نه بمب هسته ای دارد و نه دنبال ساخت آن است.
پناهیان با اشاره به اینکه بوجود آورنده داعش خود آمریکا بود و خودشان اذعان کردند گفت: داعش برای خاورمیانه و دفاع از اسراییل، اسلام هراسی و ناامن جلوه قرار دادن خاورمیانه ایجاد شد. الان تئورسین ها و کارشناسان آمریکایی شکست داعش را ناباورانه نظاره گر شدند آن هم به دست ایران.
معاون عقیدتی سیاسی سپاه استان اردبیل افزود: ایران متضمن امنیت در منطقه هست و این را همه ملت های منطقه می دانند.برقراری امنیت خاورمیانه به برکت حضور جوانان انقلابی ایران در منطقه است.

محسن پناهیان گفت: جوانان ایرانی ما میتوانیم را با ساخت پیشرفته ترین پهبادها، دقیق ترین موشک و صنایع دفاعی معنی کرده اند. یکی از مهمترین اهداف دشمن، جلوگیری از پیشرفت و توسعه ایران است. آمریکا و غرب و هیچ کشوری حق ندارد در مورد ایران تصمیم بگیرد، حق دست اندازی به خاک و مرز کشور را هم ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36 ÷ 36 =

طراح و برنامه نویس: مهندس جعفر محرمی