امروز دوشنبه ۳۰ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۰۰ ق.ظ

همایش بزرگداشت مقام شامخ معلم و استاد در واحد پارس آباد مغان

مراسم بزرگداشت مقام شامخ استاد و میلاد نور (حضرت علی (ع)) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با حضور آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل برگزار گردید.

IMG_9160 IMG_9180 IMG_9205 IMG_9193

در این مراسم که مسئولین ارشد استان و شهرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان، روسای ادارات و دانشگاههای شهرستان حضور داشتند، دکتر اکبر جعفری شاعرلر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان ضمن خیرمقدم گویی و تبریک مناسبت های ماه رجب ، بویژه میلاد حضرت علی (ع) و هفته معلم ، گزارش مختصری از فعالیت های آموزش عالی شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس اباد ارائه داد.

در ادامه آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل به مواردی از فضائل و مکارم اخلاقی حضرت علی (ع)  اشاره و در خصوص اسلام ستیزی غرب و  به اصطلاح روشنفکران غربی گفت : دشمنان قسم خورده اسلام و ایران اسلامی که در رئوس آنها آمریکا و اسرائیل قرار دارد با پروژه های اسلام هراسی و اسلام ستیزی سعی در بد جلوه دادن چهره اسلام در کشورهای غربی هستند.

آملی افزود: یکی از این دسیسه ها ابزارقراردادن قرآن است که با ترغیب و تشویق دست نشانده های خود از جمله وهابی ها و داعش با فتواهای غیر انسانی و غیر منطقی که نشان از خوی خصلت حیوانی آنان دارد سعی کرده اند تا تعابیر قرآنی را به نفع خود و همسو با اهداف خود تعیین و بیان کنند.

امام جمعه اردبیل در ادامه خاطر نشان کرد: انسانها باید مسیر تعالی و پیشرفت های معنوی و مادی را در خود شناسی دنبال کنند. تعریف انسان از خود و ارزیابی آنها از شناخت انسانها را در مسیر الی الله قرار داده و بسوی کمال و قرب الهی هدایت خواهد کرد.

کلمات کلیدی : ،،،،،،،
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۴۴ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 1904 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۲۱۴۱۵۴۴۵۸

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس