امروز یکشنبه ۶ اسفند سال ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۳۸ ب.ظ

کمک 100 میلیونی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد به مدافعان حرم و جبهه مقاومت

اکبر جعفری شاعرلر: کمک به مدافعان حرم و جبهه مقاومت هم وظیفه شرعی و هم وظیفه ملی است

به گزارش روابط عمومی واحد پارس آباد؛ رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در آیین کمک مالی و معنوی کارکنان و اعضای هیأت علمی به جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم گفت: کمترین کاری که میتوانیم به نیروهای مردمی و مدافعان حرم اهل بیت رسول اکرم (ص) کمک های مالی و معنوی است و بی شک کمک به مدافعان حرم و محور مقاومت هم وظیفه شرعی و هم وظیفه ملی است.
دکتر اکبر جعفری شاعرلر با اشاره به پیروزیهای اخیر و مداوم ارتش مردمی سوریه  و مستشاران ایرانی مدافعین حرم ، کمک مالی به مدافعین حرم حضرت زینب (س)را ضروری دانست و اظهار داشت: امروز مردم و ارتش سوریه و عراق در برابر گروه تکفیری تروریستی داعش مقاومت کرده و سخت در مبارزه بوده و در این بین حفظ و دفاع از حرم حضرت زینب (س) توسط مدافعین جهاد و ایثار است.
وی افزود: کمک معنوی و مالی در این شرایط رسیدن به پیروزی در برابر تروریستها را تسریع خواهد بخشید و در حفظ و صیانت از حرم اهل بیت پیامبر اسلام (ص) در سرزمین های مورد تعرض رزمندگان را نصرت خواهد کرد.
شایان ذکر است که کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان مبلغ  100 میلیون ریال بصورت کمک مالی به جبهه مقاومت و مدافعان حرم واریز کردند.

کلمات کلیدی : ،،،،
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۳۶ ب.ظ             توسط : روابط عمومی             بازدید : 936 بازدید            کد خبر : ۹۵۰۶۱۳۱۶۳۶۴۷

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس