امروز یکشنبه ۱ بهمن سال ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۲۲ ق.ظ

یک بانو به عنوان نخستین معاون دانشجویی فرهنگی واحد اردبیل منصوب شد

نخستین معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل منصوب و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار آنا، مراسم معارفه دکتر فاطمه شیخلووند معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با حضور هیأت رئیسه و معاونان این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم از فعالیت‌های چشمگیر دکتر بهنام بهاری معاون سابق دانشجویی قدردانی به عمل آمد.

برگزاری همایش منطقه‌ای برق و فناوری‌های نوین و کارگاه آموزشی طب و داروسازی سنتی ایران در واحد اردبیل

کارگاه آموزشی اصول و مبانی مطالعات فارماکوگنوزی و اصول و مبانی طب و داروسازی سنتی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، کارگاه آموزشی اصول و مبانی مطالعات فارماکوگنوزی و اصول و مبانی طب و داروسازی سنتی ایران با حضور استادان گروه‌های آموزشی شیمی، کشاورزی و منابع طبیعی، بیولوژی، محیط زیست و رشته‌های علوم پزشکی برگزار شد.

این کارگاه به مدت 2 روز از 16 تا 17 شهریور در سایت کامپیوتر ساختمان معاونت پژوهش از طرف مرکز تحقیقات گیاهان دارویی برگزار و در پایان این دوره به شرکت‌کنندگان گواهی دوره اعطا شد.

برگزاری نخستین همایش منطقه ای برق و فناوری‌های نوین در دانشکده سمای واحد اردبیل

نخستین همایش برق و فناوری های نوین با هدف ارائه آخرین یافته های پژوهشی و دستیابی به روش های نوین برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی و نیز برای کشف استعدادهای نهفته و استفاده از تجارب دیگران در دانشکده سمای واحد اردبیل برگزار شد.

در این مراسم دکتر سید محمد تقی بطحائی استاد رشته برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در زمینه شبکه هوشمند برق به سخنرانی پرداخت.

همچنین در حاشیه این همایش دو کارگاه آموزشی هم‌زمان شروع به کار کرد یکی مدیریت پروژه که از سوی دکتر محمدرضا وکیلی تدریس شد و دیگری با عنوان آشنایی با اتوماسیون صنعتی از سوی مهندس کیوان مقدم ارائه شد.

کلمات کلیدی :
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۴۷ ق.ظ             توسط : مدیریت سایت             بازدید : 1601 بازدید            کد خبر : ۹۴۰۶۲۱۰۹۴۷۳۲

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

رضاخانی تبدیل html به وردپرس